مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تصادف دو خودرو سواری در محور فریمان به تربت جام، یک کشته و ۶ زخمی برجای گذاشت.

یک کشته و ۶ زخمی در سانحه تصادف جاده فریمان به تربت جام

به گزارش خبرآنلاین از خراسان، محمد علیشاهی در گفتگویی از وقوع حادثه تصادف ۲ دستگاه خودروی سواری پراید و پژو ۴۰۵ خبرداد و اظهارکرد: این حادثه، شب گذشته در جاده فریمان به سمت تربت جام رخ داد و متاسفانه یک کشته و ۶ زخمی برجای گذاشت.

وی گفت: ۳ دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ برای امدادرسانی به مصدومان به محل تصادف اعزام شدند که ۲ نفر از مصدومان توسط کارشناسان فوریت پزشکی به صورت سرپایی در محل درمان و چهار مصدوم دیگر توسط آمبولانس اورژانس به بیمارستان حضرت زهرا(س) فریمان منتقل شدند.

مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه یکی از مصدومان این سانحه در محل حادثه جان باخته بود، افزود: مرکز اورژانس پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با ۱۶۴ پایگاه عملیاتی شامل ۱۰۰ پایگاه شهری، ۶۲ پایگاه جاده‌ای و یک پایگاه امداد هوایی، ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۱۳ دستگاه موتورلانس و مرکز ارتباطات و فرماندهی عملیات با تحت پوشش داشتن ۱۵ شهرستان به صورت شبانه روزی و رایگان در حال ارائه خدمات فوریت‌های پزشکی به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی است.

46