فعال سیاسی اصولگرا گفت: الان نگران‌ترین افراد در دولت کسانی هستند که امام صادقی و طرفدار جلیلی‌اند. آن‌ها احساس می‌کنند که اگر غیر از جلیلی کسی رئیس جمهور شود باید دولت را ترک کنند.

چه کسانی در دولت نگران رئیس جمهور بعدی هستند؟ /سعید محمد با جلیلی متحد نمی شود زیرا... /اصلاح طلبان شانسی در انتخابات ۱۴۰۳ ندارند

به گزارش مهندسی ترافیک و حمل و نقل، محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا، درباره ایجاد تضاد میان اصولگرایان در صحنه انتخاباتی گفت: همیشه یک سنت وجود دارد و آن این است که اگر شما رقیب جدی نداشته باشید درگیر اختلاف درونی می‌شوید. اختلاف درونی باعث می‌شود همدیگر را خنثی کنید و با تخریب‌هایی که انجام می‌شود، هر یک از این طرفین توان خود را از دست بدهند. جریان اصولگرا در انتخابات اسفند نشان داد که ظرفیت خودتخریبی بالایی دارد. آن‌ها نشان دادند در یک شب می‌توانند خود را به شدت تخریب کنند. اگر دولت جدید با دولت قبل فاصله فکری داشته باشد، باعث جمع شدن دوباره اصولگرایان خواهد شد.

وی در گفتگو با انتخاب، درباره کاندیداهای درون دولت و نقش سعید جلیلی در این بین اظهار داشت: در دولت اینگونه نیست که عده‌ای فقط طرفدار مخبر و بذرپاش باشند، بلکه در دولت جلیلی هم طرفدار دارد.