هفته بیستم لیگ برتر فوتبال کشورمان با برتری مس کرمان و تساوی دربی نفتی‌ها تمام شد.

هفته بیستم لیگ برتر|  ناکامی‌های نساجی با باخت به مس ادامه یافت/ تساوی بی‌حاصل قعرنشین‌های نفتی

به گزارش خبرنگار ورزشی مهندسی ترافیک و حمل و نقل، هفته بیستم لیگ برتر فوتبال کشورمان از ساعت 15 امروز با برگزاری دو بازی پیگیری شد.  مس کرمان 2 – نساجی یک در ورزشگاه شهید باهنر، تیم مس کرمان با نتیجه 2 بر یک مقابل نساجی به برتری رسید تا پس از 3 هفته، بار دیگر در لیگ برنده شود. با این نتیجه شاگردان فرزاد حسین‌خانی 18 امتیازی شده و با وجود باقی ماندن در رتبه چهاردهم، اختلاف خود را با تیم‌های فانوس به دست لیگ برتر به 6 امتیاز افزایش دادند.

همچنین قائمشهری‌ها نیز با ادامه روند نتیجه گیری ضعیف خود 22 امتیازی و در رتبه دهم ماندند. شاگردان حمید مطهری در 6 بازی اخیر خود بردی نداشته و فقط 2 امتیاز کسب کرده‌اند. داور:‌ حسین زیاری کمک‌ها: هادی طوسی و محسن حکیم کارت زرد: محمد صبوری، ران تونگیک، سامان تورانیان وف علی تهامی و فرزاد حسین خانی از مس/ علی شجاعی از نساجی کارت قرمز: – گل: عارف رستمی(30) و محمد قاسمی‌نژاد(43) برای مس/ حسین زامهران(2) برای نساجی نفت مسجد سلیمان صفر- صنعت نفت آبادان صفر در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان دربی تیم های نفتی قعرنشین لیگ برتر با تساوی بدون گل تمام شد تا صنعت نفت 12 امتیازی با تفاضلی گلی بهتر از نفت مسجد سلیمان انتهای جدولی در رتبه پانزدهم بایستد.

  داور: اشکان خورشیدی کمک‌ها: محمدرضا منصوری و امیرمحمد داودزاده کارت زرد: محمد مهدی احمدی از نفت مسجد سلیمان/ فردین یوسفی و طالب ریکانی از نفت آبادان کارت قرمز: – گل: – پایان پیام/