مدافع ایرانی پس از پایان کارش در السد تصویر معناداری از خود منتشر کرد.

عکس| اولین واکنش حزباوی به فسخ قرارداد با او به علت نپذیرفتن تابعیت قطری

به گزارش مهندسی ترافیک و حمل و نقل؛ محمدامین حزباوی که پس از درخشش در دو مسابقه آسیایی فولاد خوزستان در فصل 23-2022 و مسابقات تیم جوانان ایران در جام ملت‌های آسیا مورد توجه باشگاه السد قرار گرفت و سال گذشته با انتقالی یک میلیون دلاری راهی قطر شد، خیلی زود به پایان کارش در این تیم رسید.

به نقل از ورزش سه باشگاه السد که سال گذشته با انتقالی جالب توجه و در حالی که حزباوی فقط 20 سال سن داشت را به خدمت گرفت، شب گذشته پایان همکاری خود را با این مدافع ملی‌پوش ایران اعلام کرد که اکنون واکنش او را به دنبال داشته است.

حزباوی که به‌خاطر عدم پذیرش تابعیت قطری و حضور در تیم ملی این کشور قراردادش فسخ و از السد کنار گذاشته شد، اکنون تصویر جالب توجهی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده و به نوعی نسبت به پایان کارش در تیم قهرمان لیگ ستارگان واکنش نشان داده است.

این مدافع ایرانی که طی یک سال اخیر دو بازی ملی هم انجام داده و در 19 مسابقه لیگ ستارگان قطر نیز به میدان رفت و دو قهرمانی در یک سال اخیر در رقابت‌های باشگاهی همراه با السد به دست آورد، اکنون تصویری با پیراهن تیم ملی منتشر کرده تا نشان بدهد اولویت او چه چیزی است و همین موضوع موجب فسخ قراردادش شده است.

257 251