فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین گفت: ۹۰۰ بسته‌ کمک معیشتی، هدیه رهبر معظم انقلاب در ۲۴ محله اسلامی شهرستان نایین به همت قرارگاه‌های محرومیت زدایی و محله محور نایین توزیع شد.

توزیع هدیه رهبر معظم انقلاب در ۲۴ محله شهرستان نایین

به گزارش مهندسی ترافیک و حمل و نقل از نایین، محمد حسین‌ الیاسی، فرمانده‌ ناحیه‌ مقاومت‌ بسیج شهرستان نایین اظهار داشت: در راستای گفتمان مقام معظم رهبری و در قالب ستاد کمک مومنانه و مواسات شهرستان نایین، تعداد ۹۰۰ بسته‌ معیشتی به ارزش بیش از ۱۰ میلیارد ریال به نیابت از شهدا و با نیت فرج آقا امام زمان (عج) توزیع شد. وی ادامه داد: این بسته‌های معیشتی هدیه رهبر معظم انقلاب جهت توزیع میان افراد کم‌برخوردار و نیارمند در ۲۴ محله اسلامی است که پیش از این توسط قرارگاه محرومیت‌زدایی ناحیه و قرارگاه‌های محله‌محور شهرستان احصا شده‌اند. الیاسی با اشاره به اینکه رزمایش کمک مومنانه با مساعدت امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسؤولان شهرستان انجام شد، بیان کرد: این بسته‌های معیشتی در ایام ماه مبارک رمضان با هدف یاری به افراد نیازمند با مبلغ هر بسته ۱۱ میلیون ریال با کمک اعضای ستاد کمک مومنانه شهرستان و دستگاه‌ها و نهادهای حمایتی توزیع شد.

  فرمانده‌ ناحیه‌ مقاومت‌ بسیج شهرستان نایین افزود: این بسته‌های معیشتی در شهر‌های نایین، بافران، انارک و روستاهای هماباد، چوپانان، کجان، مزرعه امام، مهرآباد، عشرت آباد، دولت آباد و نیستانک به محوریت برخی روستاها به همت قرارگاه‌های محله محور که هرکدام به نام یکی از سرداران شهید مزین هستند، توزیع می‌شود. پایان پیام/۶۳۱۳۷/ح