امام جمعه ایذه گفت: وزیر سابق جهاد کشاورزی به ایذه آمد ولی هیچ وعده‌ای عملی نشد و موضوع و مطالبه ما از دولت مطالبه انتقال آب دریاچه سد کارون ۳ است.

امام جمعه ایذه: مطالبه مردم ایذه تامین آب از دریاچه سد کارون ۳ است

به گزارش مهندسی ترافیک و حمل و نقل از ایذه، حجت‌الاسلام سید میثم موسوی امام جمعه ایذه ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه اظهار کرد: در هر طایفه‌ای فرد حاشیه‌دار وجود دارد و نباید مشکلات یک فرد به نام یک طایفه نوشته شود.

وی افزود: طوایف شهرستان ایذه همان طور که در دوران ۸ سال دفاع مقدس ۳۰۰ شهید تقدیم نظام و انقلاب کردند امروز هم پای نظام و انقلاب هستند و هر فردی توهینی کرد نباید به پای مردمان بختیاری و قوم لر نوشته شود.

امام جمعه ایذه تاکید کرد: باید موضوع به شکل ریشه‌ای حل شود تا دیگر چنین حوادثی پیش نیاید زیرا دیگر تحمل چنین جریاناتی نداریم.

وی در ادامه گفت: وزیر سابق جهاد کشاورزی به ایذه آمد ولی هیچ وعده‌ای عملی نشد و موضوع و مطالبه ما از دولت مطالبه انتقال آب دریاچه سد کارون ۳ است.

موسوی خاطرنشان کرد: اندازه یک استان برداشت گندم و کلزا داریم و این به این معنا است که اگر آب بیاید با این حجم آمار آب را به شهرستان ایذه برسانند شاهد شکوفایی اقتصاد و رفع مشکلات بیکاری منطقه خواهیم بود.

امام جمعه ایذه تصریح کرد: این آمار مسئولیت آفرین است برای مسئولان و متولیان که می‌بایست به صورت جدی به آن توجه کنند.

پایان پیام/